استودیو سیمایا | خدمات فیلمبرداری
16214
rtl,page,page-id-16214,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

خدمات فیلمبرداری

cinematographystudio_medium

به اعتقاد ما اتفاقات مهمی هستند که در زندگی اشخاص به وجود می آید و می تواند سوژه های فوق العاده ای در نگاه هنرمند ایجاد نماید.

عروسی ، نامزدی ، تولد ، سالگرد ازدواج و همه اینها ، از مهم ترین اتفاقات زندگی هر کس بشمار می آید. ما می کوشیم تا با دید هنرمندانه و استفاده از علوم سینمایی به همراه تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا ، رسالت خود را در این حیطه به نحو احسن ایفا نماییم.

منو های پایه:

این منو ها به صورت استاندارد برای فیلم برداری و عکاسی از باغ یا عمارت و آتلیه و مراسم  طراحی شده ، در این منو ها عکاسی و فیلم برداری با کیفیت مناسب به شما تضمین میگردد ، همچنین شما میتوانید بر اساس نیاز خود موارد مختلف دیگر را به این پکیج اضافه کنید تا به نتیجه مطلوب خود برسید .

منوی لاکچری :

در این پکیج از لوازم مدرن و رباتیک سینمایی و همچنین تصاویر هوایی بهره کامل گرفته میشود تا حس پرستیژی و لاکچری بودن را در فیلم نهایی احساس نمایید.

منوی مستند سینمایی سیمایا:

در این منو گروه فیلمسازی سیمایا به ۲ قسمت تقسیم میشود و یک گروه از ابتداری روز با عروس و گروه دیگر با داماد همراه میشود ، این فیلم به شیوه مستند کارگردانی میشود و کلیه اتفاقتی که از ابتدای روز تا پایان شب مراسم برای عروس داماد می افتد می تواند سوژه های خوبی برای تیم مستند ساز سیمایا باشد. در این پکیج همه چیز ماهیت مستند دارد و به صورت واقعی اتفاق می افتد ، از جمله : آرایش عروس در آرایشگاه ، حاظر شدن داماد ، به هم رسیدن ، وداع با خانواده ها و از زیر قرآن رد شدم ، گل آرایی ماشین عروس ، آماده شدن سالن عروسی ، ورود مهمانها به سالن و …

در استودیو سیمایا شما توقع بالاترین کیفیت تصویری را در ابعاد ۴K و full HDداشته باشید. تدوین فیلم ها توسط تیم حرفه ای تدوینگر خانم و آقا به صورت ۴K و تمام اچ دی (full HD) تدوین و مونتاژ میگردد.

با توجه به نوع مراسم و انتخاب شما ، فیلم برداری بصورت تک دوربینه و چند دوربینه صورت میگیرد و همچنین از لوازم مختلف حرکتی از قبیل کرین ، اسلایدر ، مووی کم ، استادی کم ، تصویربرداری هوایی (هلی شات) ، ریل تراولینگ ، پروجبپ و … بهره خواهیم برد تا زیبا ترین تصاویر را از زیبا ترین روز زندگیان ثبت کنیم.

تمام تلاش ما آن است تا فیلمی را برای شما تهیه کنیم تا علاوه بر استفاده از روش ها و امکانات روز دنیا ، بتواند جذابیت خود را برای همیشه حفظ نماید.

ساخت کلیپ اسپرت ، کلیپ پروژکشن شب عروسی ، فیلمبرداری از باغ – آتلیه – مراسم ، ساخت کلیپ در تهران ، خارج از تهران و خارج از کشور و … خدماتیست که در استودیو سیمایا ارائه میشود.

کارگردانی به شیوه استودیو سیمایا:

چنانچه شما بخواهید ، فیلم جداگانه ای نیز به شیوه مستند قبل و بعد از مراسم عروسی خود داشته باشید و داستان پیونتان را مفصل تر بیان کنید ، براتون پیشنهادهای ویژه ای داریم ….

برای توضیحات بیشتر با استودیو سیمایا تماس بگیرید

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com