استودیو سیمایا | خدمات فیلم مستند عروس و داماد
16218
rtl,page,page-id-16218,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

خدمات فیلم مستند عروس و داماد

عکس حلقه عروسی

برای اولین بار در ایران و جهان ! ابتکاری نو ، هنرمندانه و خلاقانه ساخت فیلم به شیوه مستند سینمایی، به روایت عروس و داماد.  همراه با سناریو نویسی و درام پردازی حرفه ای بر اساس داستان زندگی شما ، جهت ثبت باشکوه یک داستان رمانتیک و منحصر به فرد. این فیلم با توجه به واقعیت ها، به شیوه مستند سینمایی ، کارگردانی می شود. کارگردانی این مستند را آقای مصطفی ربیعی (مستند ساز وکارگردان برنامه های تلویزیونی ) بعهده خواهد داشت .

داستان این فیلم میتواند  از روزهای قبل از عروسی شروع و تا بعد از عروسی و بازگویی آنچه در روز عروسی اتفاق افتاده را شامل شود.

اساس ساخت این گونه فیلم بر اساس خصوصیات و نیاز های عروس و داماد طراحی میشود و رسم و رسوم ها ، خانواده ها ، شخصیت و کاراکتر افراد ، تمهیدات در نظر گرفته شده برای عروسی و … میتواند مسیر و سناریو فیلم را جهت بخشد.

بخشی از این فیلم میتواند شب عروسی شما در میان جمع میهمانان شما پخش میشود ، و هیجان و شکوه فوق العاده ای به میهمانی شما دهد .

آنچه که در این نوع فیلم سازی اهمیت بالایی دارد و آن را با کلیپ های معمول مجزا میکند ، این است که فارق از شرایط روز و مدگرایی و کارهای نمایشی بوده و با گذشت زمان بر ارزش این فیلم افزوده می شود!

پیشنهاد میکنیم دیدن نمونه های فیلم ما را از دست ندهید.میزبان شما در استودیو سیمایا هستیم ،

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com