نکاتی که باید به آتلیه ی عکاسی عروسی خود بگویید

آتلیه ی عکاسی عروسی : ما در مطالب قبل برای شما نوشتیم;که بهترین راه برای پیدا کردن آتلیه ی عکاسی;عروسی چیست، ولی پیش می آید که گاهی وقت ها با این وجود که همه ی تلاشتان را کرده اید;تا بهترین اتفاق ها بیفتد، به خاطر مشکلات کوچکی;که با عکاستان در میان نگذاشته اید;عکس های مهمترین روزتان خراب می شود. آتلیه ی عکاسی عروسی سیمایا نکاتی را برای شما ذکر می کند. بهتر است;این نکات را به آتلیه ی عکاسی خود هم بگویید.

اسم و شماره همه ی همکارهای شب عروسی را به عکاستان بگویید

در مراسم عروسی شما، عکاستان با بقیه ی تهیه کنندگان;جشنتان از قبیل گروه موسیقی;و تشریفات همکاری نزدیکی خواهند;داشت. بهتر است قبل از مراسمتان اطلاعاتی;از هرکدام به آتلیه ی عکاسی عروسی بدهید;تا اگر سوال یا مشکلی به وجود آمد;برطرف شود و شما هم در طول مراسم استرس کمتری داشته باشید. همچنین عکاس و بقیه تهیه کنندگان;می توانند قبل از مراسم عروسی;یا در حین جشن با هم آشنا شوند;و کار تیمی بهتری;را ارائه دهند. اغلب عکاس ها این اطلاعات را از شما نمی خواهند;و بدون داشتن این اطلاعات هم می توانند;از پس مشکلات برآیند. ولی دانستن این موضوع هم;قطعا کمک زیادی به شما;می کند.

همکاری خدمات عروسی

همکاری خدمات عروسی

نام افراد خانواده و مهمان های دیگر را به عکاس عروسی خود بگویید

عکاس های با تجربه این موضوع را می دانند که دانستن نام مهمان ها از قبل چقدر می تواند به آن ها کمک کند. این موضوع که یک نفر در برابر تعداد زیادی از مهمانان قرار بگیرد که همه ی آن افراد اسم و نقش او را می دانند ولی او هیچ اطلاعی از نقش و نسبت آن ها با عروس و داماد ندارد اضطراب آور است و عکاس شما نمی تواند در شرایط پر از ضطراب کار خود را به خوبی انجام دهد.حتی اگر از قبل نام افراد مهم را به عکاستان گفته اید باز هم نباید از او این توقع را داشته باشید که نام همه رابه خاطر داشته باشد.

مهمانان

مهمانان

آیا هیچ کدام از مهمان هایتان به توجه ویژه ای نیاز دارد؟

توجه ویژه شامل در نظر گرفتن شرایط فیزیکی،حساسیت و آلرژی و موارد دیگری است، مثلا اگر یکی از مهمان هایتان به سرعت در گرما عرق میکند یا یکی از ساقدوش هایتان به گل و گیاه حساسیت دارد و یا اینکه اگر یکی از مهمان هایتان روی ویلچر مینشیند. دانستن این موارد به عکاس عروسی شما کمک می کند که تصمیم های حساب شده تری بگیرد.

ساقدوش

ساقدوش

 مشکلات خانوادگی خود را با آتلیه ی عکاسی عروسی در میان بگذارید

اگر اعضای خانواده شما با هم مشکلی دارند، این مشکلات را با عکاستان در میان بگذارید. مثلا اگر والدین شما یا والدین همسرتان از هم جدا شده اند یا والدین با هم مشکلی دارند. ممکن است در میان گذاشتن این موضوعات با عکاستان برای شما راحت نباشد. ولی حداقل کاری است که می توان برای برطرف کردن مشکلات در روز عروسی انجام داد.

عکاس عروسی

عکاس عروسی

آیا سورپرایزی در کار هست؟

سورپرایز در عروسی ها بسیار جالب و سرگرم کننده هستند اما نه برای عکاس ها! اگر آتش بازی و یا رقص خاصی برای همسرتان در نظر گرفته اید به عکاستان بگویید، چون باعث میشود آمادگی بیشتری در بهتر ثبت کردن لحظاتتان داشته باشد و در نتیجه بهترین عکس ها را به شما ارائه بدهد.

سوپرایز در عروسی-آتلیه عکاسی عروسی

سوپرایز در عروسی

آیا جزئیاتی در عروسی هستند که خودتان درستشان کرده باشید؟

گاهی وقت ها بعضی عروس و دامادها جزئیات کوچکی را در روز عروسی درست می کنند. مثلا علامت های خوش آمدگویی، یا گیفت هایی که به مهانان می دهند و یا حتی نامه ی کوچکی که برای همسرتان نوشته اید. این موارد سوژه های رویایی و جالبی برای آلبوم عکس عروسی شما هستند. این موارد را به عکاستان بگویید تا با توجه ویژه ای آن ها را ثبت کند.

آتلیه عکاسی عروسی

برای چه چیزی بیشتر در عروسیتان نگران هستید؟

عکاس عروسی شما قدرت زیادی دارد تا بتواند استرس شما را در روز عروسی کاهش دهد. نگرانی هایتان را به عکاستان بگویید تا برای برطرف کردن آن ها تلاش کند. مثلا اگر خواهرتان در داشتن عکس خانوادگی وسواس دارد، اگر فکر می کنید که لباستان باعث شده شکم شما بزرگ تر نشان داده شود، یا اگر فکر می کنید که بهتر است بچه های کمتری در عکس هایتان باشد.

آتلیه عکاسی عروسی-انتخاب لباس عروس

انتخاب لباس عروس

ما در آتلیه ی عکاسی عروسی سیمایا میخواهیم به شما کمک کنیم تا مشکلات کمتری برای شما به وجود بیاید و بدون استرس بتوانید از بهترین روز زندگیتان لذت ببرید.