اکسسوری عروس و داماد

اکسسوری عروس و داماد: در ابتدا توضیح;خواهیم داد که اکسسوری عروس و داماد چیست؟ و یا چه کاربردی دارد؟ اصلی ترین خاصیت;اکسسوری تاثیر گذاری بر روی ظاهر است. حتما تا به حال;برای شما پیش آمده ظاهر یک فرد توجه;شما را به خود جلب کند. استفاده از اکسسوری های;خاص می تواند پوشش و استایل شما را تا حد چشمگیری تغییر دهد. به بیان دیگر اکسسوری;مجموعی از متعلقات و جزئیات پیرامون یک وسیله یا محیط است. در اینجا ما به برخی;از اکسسوری عروس و داماد در جشن عروسی اشاره خواهیم کرد.

ساعت

یکی از مهمترین اکسسوری عروس و داماد;در جشن عروسی ساعت است. امروزه استفاده از;ساعت علاوه بر کاربردش، بیشتر جنبه تجملاتی نیز پیدا کرده است. یکی از خریدهای عروس و داماد;و هدایای گران قیمت در جشن عروسی  ساعت های ست مردانه و زنانه ازبرندهای معبتر است;که جلوه و زیبایی شما را دو چندان میکند.

اکسسوری عروس و داماد

اکسسوری عروس و داماد

کروات

مهمترین اکسسوری;داماد کروات است، پس باید در انتخاب آن دقت کافی را به کاربرد. اندازه، قد، طرح، رنگ ، جنس و دوخت کراوات از نکاتی است که باید در خرید به آن بسیار توجه کرد و نباید اهمیت آن را نا دیده گرفت.

کفش عروس و داماد

درانتخاب این اکسسوری;علاوه بر فاکتور های زیبایی و مناسب بودن، باید فاکتور بسیار مهم راحتی را نیز در نظر بگیرید. توجه داشته باشید;قرار است شما ساعت ها در باغ  و یا سالن عروسی با کفش هایتان راه بروید و جنب وجوش داشته باشید و جلوی دوربین باستید و فیگور های مختلف;برای عکاسی داشته باشید پس باید به راحتی کفش انتخابیتان بسیار اهمیت بدهید.

کفش داماد که کاملا مشخص است;و باید متناسب با کت و شلوارش انتخاب شود. اما در انتخاب کفش عروس;دست شما باز تر است و میتوانید کفشی با طرح و رنگ متفاوت انتخاب کنید;اما هماهنگی با لباس عروس فراموش نشود.

اکسسوری عروس و داماد

اکسسوری عروس و داماد

مهمترین اکسسوری های عروس

انتخاب مناسب ترین اکسسوری هایی;که متناسب با لباس عروستان باشد میتواند جذابیت شما را چند برابر نشان دهد. اگر زیباترین اکسسوری ها را انتخاب کنید در مهمترین شب زندگیتان می درخشید. نیاز نیست همه اکسسوری ها را با هم استفاده کنید. مهم این است یک اکسسوری عروس خاص و زیبا انتخاب کنید.

قطعا روز عروسی مهمترین رخداد زندگی هر فرد است که همه دوست دارند در آن روز به زیبایی بدرخشند. در کنار اینکه باید به انتخاب لباس عروستان اهمیت بدهید موارد دیگری نیز هستند کهدرخور توجه زیادی هستند. مواردی همانند کفش، تور، یا حتی گوشواره که در چشمگیری لباس عروس اهمیت بسیاری دارند و اگر به آنها توجه نشود لباس عروس شما به هیچ عنوان چشمگیر نشان داده نمی شود.

لیستی از مهمترین اکسسوری ها برای عروس ها

۱-دستبند: برای لباس عروس های بدون آستین و دکلته از دستبند استفاده کنید.

۲-گوشواره: در انتخاب این نوع از اکسسوری عروس باید به مدل لباس و موها دقت کرد.

۳-گردنبند: اگر لباستان یقه اسکی است استفاده از گردنبند توصیه نمی شود در غیر این صورت بهتراست با دستبند و گوشواره تان هماهنگ باشد.

۴-گیره مو: این بخش از اکسسوری عروسی، به اندازه تاج مو اهمیت دارد و بسیار پر کاربرد می باشد.

۵-تور: در انتخاب تور عروس حتما مدل و جنس لباس عروس را نیز در بگیرید.

۶-تاج: با توجه به تم عروسی باید انتخاب شود.

اکسسوری عروس و داماد

اکسسوری عروس و داماد

۷-کفش: بعد از انتخاب لباس عروس و آرایش مناسب، کفش عروس مهمترین گزینه به حساب می آید.

اکسسوری عروس و داماد

اکسسوری عروس و داماد

۸-جواهرات: از دیگر اکسسوری های مهم عروس خانم سرویس جواهرات است. در انتخاب جواهرات مدل لباس و آرایشتان خیلی اهمیت دارد. اگر لباس ساده ای دارید بهتر است از جواهرات بزرگ و فاخر استفاده کنید و بالعکس، دقت کنید در انتخاب جواهرات عروس زیاده روی نکنید و هرچه دارید به خود آویزان نکنید.

اکسسوری عروس و داماد

اکسسوری عروس و داماد

۹-دسته گل عروس

یکی دیگر از مهمترین اکسسوری ها که از اهمیت بالایی برخوردار است دسته گل عروس می باشد. در انتخاب این اکسسوری باید به لباس عروس و حتی گل های ماشین عروس توجه کرد که این کار می تواند چشم های میهمانان را به شما خیره کند.

اکسسوری عروس و داماد

اکسسوری عروس و داماد

ممکن است تا به حال متوجه نشده باشید، اما برخی فلزات جلوه زیباتری با لباس عروس کاملا سفید پیدا می کنند. نقره، پلاتبن یا مروارید همراه با هایلایتی از طلا انتخاب خوبی برای لباس عروس سفید هستند. باید فلزاتی را انتخاب کنید که همراه لباس عروس شما بهترین جلوه را داشته باشند.

مروارید با تن رنگ نقره ای معمولا با تمام لباس عروس از سفید یخی گرفته تا نباتی، کرم و شیری ست می شود. مروارید با تن صورتی یا گلبهی برای عروس خانم هاییکه موهایشان بلوند و رنگ پوست شان بور و سفید است بسیار شیک و برازنده است و با تمام طیف های رنگ سفید لباس عروس هماهنگی دارد.

استفاده از اکسسوری چه تاثیری در استایل دارد؟

۱-صرف هزینه کمتر

هر چه هزینه بیشتری صرف خرید اکسسوری کنید از طرفی دیگر هزینه که صرف خرید دیگر لباس ها میکنید کمتر می شود. و علت آن این است که بخش زیادی از کمد لباس زنان در اکسسوری خلاصه می شود. هر چه تنوع اکسسوری ها زیاد باشد استایل شما از یکنواختی بیرون می آید چون که آنها ظاهر شما را تغییر می دهند. با اکسسوری میتوانید لباس خود را با چند فرم متفاوت بپوشید. مثلا با عوض کردن کفش خود و یا جواهرات و یا گردن بند و دستبند و…می توانید چندین استایل متفاوت را تجربه کنید، که این موضوع باصرف هزینه کمتری همراه است.

۲-ذخیره زمان

اگر اکسسوری ها از واجبات کمد لباس شما نیستند پس چگونه می توانید در صرف زمان کمتر به ما کمک کنند؟

بیشتر  مشتریهای ما زنان شاغل هستند وقتی به آنها پیشنهاد استفاده از اکسسوری را می دهیم آنها شروع به غر زدن می کنند چون استفاده از اکسسوری ها برایشان خسته کننده است و شاید به دست کردن ساعت و دستبند برایشان در حین کار و سایر مواردسخت باشد اما حداقل با اطمینان میتوان ادعا کرد که با استفاده از آنها دیگر دغدغه ست کردن لباسهایمان را نداریم.