ثبت نام دوره جدید ورکشاپ تصویر برداری و کارگردانی سیمایا آغاز شد.

ورکشاپ تصویر برداری و کارگردانی سیمایا;ویژه پاییز ۱۳۹۷ نیز مانند سایر دوره های آموزشی;قبلی ویژه همکاران محترم در آتلیه ها و تصویرگران;محترم بوده و توسط مدیریت آتلیه عکاسی;سیمایا آقای مصطفی ربیعی برگزار می گردد.

ورکشاپ تصویر برداری و کارگردانی

در این ورکشاپ از مدل های حرفه ای;در زمینه مدلینگ بعنوان عروس و داماد و همچنین;از میکاپ آرتیست و گریمور استفاده خواهد شد. از مزایای دیگر این دوره تهیه آکساسوار ها و لباس های عروس;از مزون های معروف خواهد بود.

این دوره در روز برگزار خواهد شد که روز اول شامل ۵ ساعت;آموزش تئوری در استودیو و روز دوم ۷ ساعت آموزش;عملی در لوکیشن داخلی (عمارت) در نظر گرفته شده است.

جهت شرکت در این ورکشاپ داشتن;اطلاعات اولیه الزامی می باشد. و همچنین هنرجویان می توانند دوربین و لنز;همراه داشته باشند اما کلیه لوازم و تجهیزات مورد نیاز در اختیار;هنرجویان قرار خواهد گرفت.

پس از اتمام دوره به کلیه هنرجویان مدرک;رسمی وزارت علوم و همینطور کلیپ تدوین شده همراه با عکس ها;بعنوان نمونه کار ارائه خواهد شد.

کلیه هزینه ها شامل هزینه رفت و آمد تا لوکیشن، تهیه لوکیشن عمارت، پذیرایی، مدل ها و آرایشگر، تهیه لباس و تهیه کلیه تجهیزات و عوامل مورد نیاز به عهده تیم برگزار کننده خواهد بود.

لازم به ذکر است از هر شهر تنها یک گروه یا شخص پذیرفته می شود و همچنین آوردن همراه بدون شرکت در کلاس ها بلامانع است.

هزینه دوره ۲۵۰۰۰۰۰  تومان می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی و ثبت نام با استودیو سیمایا تماس بگیرید.

ضمنا با توحه به محدودیت ظرفیت، تنها هنرجویانی که با پرداخت مبلغ پیش پرداخت ثبت نام خود را انجام دهند در لیست قرار خواهند گرفت.

ثبت نام دوره جدید ورکشاپ تصویر برداری و کارگردانی سیمایا آغاز شد.