عکاسی اسپرت

عکاسی اسپرت یا نام مرسوم آن در کشور های دیگر;با عنوان عکاسی engagement، به عکسهایی با لباس های راحت و غیر رسمی در;فضاهای باز و فضایی غیر از فضای آتلیه گفته می شود.;که می تواند دارای یک سناریو خوب و;زیبا باشد.
عکاسی اسپرت در چند روز قبل و یا بعد از عروسی انجام می شود. و بهترین زمان برای گرفتن عکس های اسپرت از عروس و داماد در ماه عسل و یا دوران نامزدی می باشد.
یک عکاس خوب، باید بتواند لحظه های دیدنی و خاص عروس و داماد ها;را در حرکات و نگاه هایشان پیش بینی کند و بهترین تصویر را در آن لحظات خاص شکار کند. چرا که زیبا ترین عکس ها،;عکس هایی هستند که طبیعی تر باشند و صحنه های عشق بازی عروس و داماد ها را به تصویر بکشد.

عکاسی اسپرت

عکاسی اسپرت

پیشنهاداتی برای کلیپ و عکاسی اسپرت

يك دسته ده دوازده تایی بادكنك پر شده با گاز هلیوم متناسب;با سلیقه عروس و داماد که می تواند دو رنگ و یا دارای رنگ های مختلف باشد،;لباس آستين حلقه ای يا رکابی مشكی برای داماد،;عينك های آفتابی و كلاه نقاب دار، مقداری پارچه مشكی به عنوان چشم بند،;انواع زيورآلات اسپرت، پوتين و شلوار ارتشی يا مشابه آن، پاپیون یا دستمال گردن، ساسبند که با کت و شلوار مشکی و پیراهن سفید ست باشد،;شلوار جین پیشبندی سرهمی برای عروس، تعدادی لباس اسپرت خانم و آقا به صورت ست;و زوجی (ست کردن لباس در زیبایی عکسها تاثیر زیادی دارد.) ، در صورت امکان یک اتومبيل يا یک موتورسيكلت خاص،;در صورت عکاسی یا فیلمبرداری در شب آبشار و فشفشه و ماسك باله

عکاسی اسپرت

عکاسی اسپرت

لباس عروس و داماد در عکاسی اسپرت

عکس های گرفته شده با لباس های اسپرت و رنگارنگ،;طبق تجربه عکس اس شادتر و با زیبایی منحصر به فردی هستند.;معمولا عروس و داماد ها به دنبال پیدا کردن بهترین لباس های مناسب برای عکاسی اسپرت خود هستند.;ما به شما پیشنهاداتی می دهیم.

لباس ست برای عروس و داماد

می توانید یک تقارت ضربدری ایجاد کنید.;مثلا رنگ تاپ عروس خانم ها با شلوار داماد ست کنید.;و یا به طور مثال از طرح های یکسان برای پیراهن های کوتاه زنانه و پیراهن مردانه،;تی شرت و تاپ های دارای یک رنگ و … استفاده کنید.
و یا حتی می توانید از رنگ های متضاد و مکمل در لباس ها استفاده کنید.;قرار گرفتن رنگ های مکمل و متضاد در کنار یکدیگر باعث ایجاد تعادل در صحنه می شود.;به طور مثال رنگ های نارنجی و آبی، قرمز و سبز و رنگ های زرد و بنفش که مکمل یکدیگر هستند،;به کار برده شود.

عکاسی اسپرت

عکاسی اسپرت

لباس های هماهنگ و دارای یک استایل

به این منظور اگر داماد قصد پوشیدن شلوار جین و اسپرت با کفش های کتانی را دارد،;عروس خانم ها نباید لباس های شب و یا کفش های پاشنه دار بپوشد.;یا هر دو باید رسمی و مجلسی بپوشند و یا هر دو کفش و لباس های اسپرت.;به این طریق باید لباس ها هماهنگ و هم استایل باشند.

لباس های متنوع استفاده شود

بهتر است قبل از خرید لباس برای عکاسی اسپرت با آتلیه عکاسی خود مشورت کنید.;چرا که عکاس شما بهتر می داند برای لوکیشن مورد نظر شما و با توجه به استایل شما چه لباس هایی مناسب تر است.;پس سعی داشته باشید چند دست لباس هماهنگ با یکدیگر برای عکاسی اسپرت خود به همراه داشته باشید.

عکاسی اسپرت

عکاسی اسپرت

بهترین لوکیشن های عکاسی اسپرت

مطمئنا گرفتن عکس های اسپرت در آتلیه عکاسی کار عاقانه ای نیست و بهتر از برای این کار به خارج از آتلیه و یا به فضاهای طبیعی رفت.;این مکان ها می تواند یک کافی شاپ با فضای تاریک و دلنشین باشد;که می تواند گرمای خاصی به عکاسی بدهد.
یا حتی قدم زدن در مکان های مختلف و شلوغ و عمومی شهر ها،;دوچرخه سواری و بازی کردن در پارک ها و فضاهای سبز.;و یا از همه زیبا تر می تواند در بالای کوه با استفاده از تصویر برداری با هلی شات و انواع تجهیزات تصویر برداری،;یک جنگل سر سبز و در یک کلبه کوچک چوبی،;راه رفتن در کنار دریا در روز و روشن کردن آتش در شب،;و ساده تر از همه در یک بیابان کویری گرم باشد.

عکاسی اسپرت

عکاسی اسپرت

پس طراحی بهترین لوکیشن عکاسی اسپرت می تواند توسط عروس و داماد ها به کمک عکاس آن ها طراحی شود.;چرا که آن ها می توانند مکان هایی را که بیش تر در آن جا با یکدیگر خاطره دارند را نیز برای تصویر برداری انتخاب کنند.
با تصویر برداری در همه این مکان ها در کنار یک دیگر و با جمع آوری و تدوین مناسب می توان زیبا ترین کلیپ اسپرت عروسی ماندگاری را ساخت،;که تا ابد خاطرات آن برای عروس و داماد ها غیر قابل فراموش شدن باشد.