انتخاب مدل کیک عروسی شیک و ارزان

کیک عروسی : یکی از هیجان انگیزترین و خوشمزه ترین قسمت عروسی کیک عروسی است. انتخاب یک کیک زیبا که در میز شام و دسر شما بدرخشد و با هماهنگی و تناسبش با گل ها و رنگ های عروسی شما جشنتان را کامل کند. خرید کیک کاری لذت بخش است فقط باید سعی کنید که قیمت آن با هزینه های عروسی شما تناسب داشته باشد. اگر فکر می کنید که قیمت کیک عروسی با جیب شما تناسب ندارد، نگران نباشید. ما در این مقاله راه هایی که برای انتخاب یک مدل کیک عروسی شیک و ارزان وجود دارد را  برای شما نوشته ایم.

کیک عروسی اصلی و فرعی داشته باشید

یکی از راه هایی که می‌توانید;با آن یک مدل کیک عروسی شیک و ارزان;داشته باشید این است که;یک کیک اصلی با تزئین خاص و مجلل;به اندازه تعداد محدودی از مهمان ها;سفارش بدهید و برای بقیه مهمان ها;یک کیک با همان مواد کیک عروسی;بدون تزیین در پشت صحنه داشته باشید;که بعد از اینکه عکس هایتان را با کیک گرفتید;و کیک عروسی‌تان را بریدید;آن کیک بدون تزئین را هم به صورت بریده شده;برای مهمان ها سرو کنید.

"<yoastmark

استفاده از ماکت برای مدل کیک عروسی شیک و ارزان

یکی از کارهای خیلی رایج  که به صرفه جویی در هزینه های عروسی;کمک می‌کند این است که;مدل کیک عروسی‌ چند طبقه سفارش دهید;اما از مدل هایی سفارش بدهید که;قناد بتواند برای یک یا دو طبقه آن ماکت;درست کند،این کار علاوه بر کمک به عروس و دامادهایی که می‌خواهند;در هزینه های عروسی صرفه جویی داشته باشند;برای عروس و دامادهایی که می‌خواهند مجلس مجللی داشته باشند اما فکر می‌کنند تعداد طبقات زیاد;کیک برای تعداد مهمان هایشان زیاد است هم;مناسب است، چرا که باعث می‌شود با داشتن یک مدل کیک عروسی;شیک و مجلل چند طبقه، کیک عروسی‌تان اضافه نیاید و اسراف نشود.

از مدل کیک عروسی یک طبقه استفاده کنید

اگر سبک عروسی‌تان اجازه می‌دهد;و خودتان هم مشکلی ندارید;می‌توانید از مدل;های کیک عروسی یک طبقه;سفارش بدهید، هیچ الزامی وجود ندارد;که شما را مجبور به سفارش کیک عروسی غول آسا;و چند طبقه بکند.

"<yoastmark

به جای فوندانت از خامه استفاده کنید

در مطالب قبلی برایتان از نکاتی که در انتخاب مدل کیک عروسی;شیک باید رعایت کنید;نوشته بودیم ، حالا یک نکته ی دیگر، معمولاَ کیک هایی که روکش خامه ای دارند از کیک هایی که روکش فوندانت دارند ارزان ترند. اگر فصل عروسی‌تان گرم نیست و یا امکانات تالار پذیرایی عروسی‌تان مناسب نگهداری کیک خامه ای است می‌توانید از این راه حل برای صرفه جویی در هزینه های مراسم عروسی و داشتن مدل کیک عروسی شیک و ارزان استفاده کنید

برای کیک عروسی‌تان از گل های فصل استفاده کنید

می‌توانید یک مدل کیک عروسی ساده سفارش بدهید;و از قناد بخواهید;به جای گل های شکری و تزئین های مختلف;با فوندانت چند گل که همرنگ گلهای عروسی و دسته گل عروسی‌تان است;آن را تزئین کند.

"<yoastmark

استفاده از مدل های ساده

قبل از این هم به این نکته اشاره کرده بودیم که زیبایی در سادگی است، سعی کنید;در انتخابتان سادگی و راحتی درست کردن کیک را در نظر بگیرید;تا یک مدل کیک عروسی شیک و ارزان داشته باشید.

 

لازم نیست از قنادی های معروف کیک عروسی‌تان را بخرید

اگر در محلتان قنادی یا;شیرینی فروشی خاصی هست که از طعم و کیفیت کارش رضایت دارید;می توانید از آن ها سوال کنید;که آیا می توانند کیک عروسی درست کنند یا نه. با این کار مقدار زیادی از هزینه های عروسی را کاهش می دهید.

می‌توانید تزیین بالای کیک‌ عروسی‌تان را خودتان درست کنید

تزئینی که در بالای کیک;عروسی است یکی از مواردی است که;عروس و داماد ها در هنگام خرید کیک;به آن توجهی نمی کنند. ولی اگر مدل کیک عروسی شما بیش از حد ساده است;و از آن رضایت ندارید;می توانید از تاپر کیک;استفاده کنید. خبر خوبی که برای شما داریم;این است که به سادگی می توانید با چند تکه;چوب، فویل و … این تاپرها را درست کنید.

هزینه هایی که;مراسم عروسی در بر می گیرد;می تواند شما و همسرتان را دچار استرس کند و دیگر نتوانید;از ان لذت ببرید. پس اگر بودجه ی شما;برای مراسم محدود است به شما پیشنهاد می کنیم;نکات گفته شده را برای انتخاب کیک;عروسی در نظر بگیرید.