در انتخاب ماشین عروس به چه نکاتی باید توجه کرد؟ : یکی از مسائل مهم روز عروسی انتخاب ماشین عروس و نحوه تزئین آن است. در انتخاب ماشین عروسیتان سلیقه به کار ببرید چرا که چشمان زیادی در انتظار ورود شما و دیدن ماشین عروسیتان است و همینطور در تمام فیلم عروسیتان پایه ثابت فیلم است. اگر اهل رویا بافی بوده اید وهمیشه در رویاهایتان تصور میکردید مرد رویاهایتان با کالسکه و اسب سفید به دنبالتان می آید، پس حتما ماشین عروس برایتان مهم است. چرا که فعلا در دسترس ترین وسیله نقلیه برای روز عروسی است. پس تمام دقت وسلیقه خود را به کار ببرید تا انتخابتان به رویایتان نزدیک تر باشد. ما در این مقاله سعی داریم به شما کمک کنیم تا انتخاب بهتری داشته باشید.

-توصیه ما به شما این است که از ماشین خودتان برای ماشین عروس استفاده کنید. اولا با این کار در هزینه هایتان صرفه جویی میکنید دوما هر وقت سوار ماشینتان شوید خاطره عروسی تان زنده می شود و لذت خواهید برد. اما اگر خودتان ماشین ندارید و نمی خواهید زیاد هزینه کنید می توانید از بستگان یا دوستان قرض بگیرید. ممکن است شما ترجیح دهید ماشین کرایه کنید، از این جا تازه داستان شروع می شود و همه چیز بستگی به سلیقه شما دارد. بعضی ها ماشین های قدیمی و کلاسیک را دوست دارند که هزینه اجاره آنها بالاست برخی دیگر ماشین های به روز را دوست دارند که هر کدام قیمت خاصی دارند. نکته اینجاست که برخی موسسات این ماشین ها را بدون راننده کرایه نمی دهند.

-اگر میخواهید ماشین عروستان را به صورت ساعتی کرایه کنید باید به فکر بد قولی مهمانان، عکاسان و ترافیک راه نیز باشید.

-رنگ ماشین عروس هم به اندازه نوع آن اهمیت دارد، پس در انتخاب رنگ آن نیز دقت کنید و سلیقه به خرج دهید. رنگی انتخاب کنید که در فیلم عروسیتان جذاب به نظر برسد. معمولا بهترین رنگ ها سفید، نقره ای، بژ و یا قرمز می باشد، اما باز هم انتخاب با سلیقه شما است.

-اگر لباس عروستان خیلی پف دار یا پر چین است، این نکته را در نظر بگیرید که اگر ماشین عروسیتان جای کافی نداشته باشد، لباس عروس پر از چروک میشود.

-بعد از انتخات ماشین حالا نوبت به تزیین و گل آرایی ماشین عروسی شما میرسد. در اینجا باید نکات زیر را در نظر داشته باشید.

-جهت تزئین و گل آرایی ماشین عروس بهتر است گل های درشت سفارش دهید تا جلوه بیشتری داشته باشند. البته گل های کوچک، مانند گل های صحرا با علف سبز نیز جلوه میکنند.

-اگر در,فصل تابستان عروسی میگیرید توجه داشته باشید گرمای تابستان گل ها را پلاسیده میکند و گل های پژمرده اصلا ظاهر زیبایی ندارند.به جای آن ابتکار به خرج دهید,و با تور,و روبان,تزئین کنید.,

-اگر در فصل زمستان ازدواج میکنید شرایط,آب,و,هوایی,را,در,نظر,بگیرید.,اخبار,هواشناسی,را از چند روز,قبل دنبال,کنید.,اگر هوا,برفی یا,بارانی,بود,برای ماشین تان,زیاد,به خودتان,زحمت,ندهید.,البته,حتما خود,گل فروش،,شما,را,راهنمایی,خواهد کرد.,

-اگر رنگ گل,های انتخابیتان,با ماشین,تان در تضاد باشد,جلوه بیشتری دارد.,مثلا,اگر ماشین,تان قرمز است,گل های,قرمز,انتخاب نکنید.,همینطور,برای ماشین,مشکی از گل های,سفید یکدست,استفاده نکنید. زیرا,شبیه,به ماشین های مراسم,تدفین,می شود.,

-قیمت,تزئین ماشین,عروس به,فصل و مناسبت,و محله,گل‌فروش,بستگی,دارد. البته گل،,گل است,و بالای,شهر,و پایین,شهر ندارد.,این سلیقه,گل,فروش است,که اهمیت زیادی دارد.,سعی کنید,برای دیدن چند,نمونه واقعی,وقت بگذارید,و تنها,به دیدن,آلبوم اکتفا نکنید،,تا از کیفیت گل ها,و سلیقه,گل,فروشی,مطمئن,شوید.

-اندازه ماشین,را برای انتخاب تعداد,گل ها در نظر بگیرید.,هرچه ماشین,بزرگتر باشد,تعداد گلهای,بیشتری,برای تزئین,نیاز دارد,تا زیبایی ماشین,بیشتر,جلوه کند.

– اگر بین,دسته گل,عروس,و گل های,ماشین تناسب وجود داشته باشد مجموع کار زیباتر به نظر می رسد. مثلا اگر دسته گل,عروسی شما صورتی است گل های صورتی روی ماشین شما توجه بسیاری از مهمانان را به خود جلب خواهد کرد.,

-اگر میخواهیدعروسی تان در خاطر,مهمانان,بماند,میتوانید,برای,یک مسیر,کوتاه,مثلا مقابل,تالار عروسی,از,کالسکه و,بالن,استفاده,کنید.,البته,قبل,از,برنامه ریزی,از داشتن مجوز,پرواز با,بالن برای,تالار,مربوطه,مطمئن,شوید.

در انتخاب ماشین عروس به چه نکاتی باید توجه کرد؟ در انتخاب ماشین عروس به چه نکاتی باید توجه کرد؟