عکاسی از عروسی درطبیعت : عکاسی از عروسی در طبیعت ;برای مراسم شما جزء به یاد ماندنی ;ترین عکس ها می باشد که همه می خواهند برای عکاسی  از عروسی در طبیعت بهترین و بروز ترین ژست ها را انتخاب کنند و بدون شک اصلی ترین دغدغه شما در انتخاب نهایی آتلیه عکاسی میباشد.

زیبا ترین مدل های عکاسی از عروسی در طبیعت از عروس و داماد را در مطالب زیر به شما ارائه می دهیم که این عکس های زیبا از عروس و داماد در طبیعت می توانند بهترین ایده برای شما باشند. عکس از عروس و داماد در طبیعت با ژست های متنوع می تواند از جمله عکس های زیبا در آلبوم عروسی ;شما باشد. این سبک از عکاسی ;از عروسی ;در طبیعت ;به دلیل وجود طبیعت از زیبایی و جذابیت خاصی ;برخوردار است و جزء ایده آل ترین ;عکس ها برای عروس و داماد می باشد. در این مطلب ما مجموعه ای از عکاسی از عروسی در طبیعت ;را در محیط باغ از عروس و داماد برای شما عزیزان جمع آوری کرده ایم که امیدواریم تا پایان مورد توجه شما دوستان عزیز قرار گیرد.

عکاسی از عروسی درطبیعت

عکاسی از عروسی درطبیعت

معرفی چند ایده  برای گرفتن عکس از عروس و داماد در طبیعت:

۱- ژست های مناسب برای عکس های عروسی در طبیعت

همانطور که گفتیم انتخاب ژست های زیبا برای عروس و داماد برای عکاسی از عروسی در طبیعت اهمیت زیادی دارد و چون ;این عکس ها ;جزء عکس های خاطره انگیز در طول زندگی شما به شمار می آید مهم است بهترین و زیبا ترین ژست ها را برای خود انتخاب کنید. برای عکاسی از عروسی در طبیعت  ژست های مختلف و متنوعی وجود دارد که شما می توانید با توجه به محیط و به دلخواه ;خود مناسب ترین ;ژست ها را برای عکاسی از عروسی در طبیعت انتخاب ;کنید.

دیدن عکس ها ;و ژست های ;جدید و متنوع از عکاسی از عروسی در طبیعت به شما در ایده بر داری کمک شایانی می کند. هر ;ساله در جهان ;فستیوالی برای انتخاب بهترین عکس ها ;از ازدواج برگزار می شود و حرفه ای ترین عکاس ها در این زمینه باهم رقابت می کنند که بیشترین عکس ها مربوط به بخش عکاسی از عروسی در طبیعت  می باشد. بیشترین المان ها در این عکس ها برگرفته از طبیعت هستند.

عکاسی از عروسی درطبیعت

عکاسی از عروسی درطبیعت

۲-ایده عکس از عروس و داماد از فاصله دور تا آغوش

دراین مدل برای عکاسی از عروسی در طبیعت چندین عکس از هر نمایی که دوست دارید می گیرید سپس عکس ها را در کناره هم شماره گذاری می کنید و بعد قاب می کنید. عروس و داماد در یک فاصله تقریبا دور رو بروی هم قرار گرفته و برای زیبایی می توانند تعدادی باد کنک در دستشان بگیرند. عروس و داماد از همان فاصله کم کم به هم نزدیک می شوند و در فاصله یک تا دو متری باد کنک ها را رها می کنند و پس از نزدیک شدن همدیگر را در آغوش می گیرند.

عکاسی از عروسی درطبیعت

عکاسی از عروسی درطبیعت

۳عکس از عروس و داماد در آغوش پدر و مادر

در اینجا برای عکاسی از عروسی در طبیعت عروس و داماد در یک قاب کناره پدر و مادرشان قرار می گیرند مثلا عروس در وسط قرار گرفته و والدینش از دو طرف او را در آغوش می گیرند و می بوسند. دقیقا به طوره مشابه همین کار را برای داماد و پدر و مادرش انجام می دهند. در این ایده شما می توانید از عروس و داماد به همراه خانواده یک جا عکس بگیرید.

عکاسی از عروسی درطبیعت

عکاسی از عروسی درطبیعت

۴-عکس از عروس و داماد با تم سفید

این مدل عکس گرفتن در مراسمات عروسی که در کشور مان برگزار می شود بسیار شایع است. در این ایده برای عکاسی از عروسی در طبیعت عروس و داماد در طبیعت در یک نمای مناسب قرار می گیرند. در این مدل عکس گرفتن ها به چیزی که بسیار توجه می شود ترکیب رنگ های لباس عروس و داماد ، دسته گل و طبیعت می باشد. این ترکیب زیبا از رنگ ها کناره هم قرار می گیرند و در نهایت عکسی زیبا و خاطره انگیز گرفته می شود.

عکاسی از عروسی درطبیعت

عکاسی از عروسی درطبیعت

۵- عکس از عروس و داماد با دود های رنگی

برای عکاسی از عروسی در طبیعت قصد داریم یک ایده جدید و جالب را به شما معرفی کنیم که چند سالی با نام های مختلف و در مراسم های متعددی از آن استفاده می شود . استفاده از دود های رنگی زیبایی خاصی به مراسم شما می دهد و تصاویر شما را بسیار رنگی و زیبا نشان می دهد.  در این ایده جالب می توانید هم جداگانه هم با تمام مهمان ها عکس یاد گاری بگیرید.

عکاسی از عروسی درطبیعت

عکاسی از عروسی درطبیعت

۶- تور عروس

تور عروس از بهترین بافت ها برای عکاسی از عروسی در طبیعت می باشد زیرا هم زیبایی و هم ظرافت خاصی به عکس می افزاید وهم یک نرم کننده نور به شمار می آید و یکی از نمونه ژست های خوب و ایده آل عکاسی از عروس و داماد در طبیعت می باشد.

عکاسی از عروسی درطبیعت

عکاسی از عروسی درطبیعت

۷- حواستان به نوری که در طبیعت هست باشد

همیشه ;عکاس ها ;حواسشان ;به این ;نکته می باشد ;و شما ;با تذکر های ;مکرر برای عکاسی از عروسی در طبیعت نباید ;دخالت کنید و باعث ;بر هم ;زدن تمرکز آنها شوید. فقط این نکته را در نظر داشته باشید که نور طبیعی از فلش و پرژکتور بهتر است. همچنین از زیبایی نور آفتاب قبل از غروب خورشید غافل نشوید.

عکاسی از عروسی درطبیعت

عکاسی از عروسی درطبیعت